• ODDZIAŁ I

• Oddział czynny od 600 do 1600

Przedszkole rysunek wektor

Nauczycielki - wychowawcy gr. I:

mgr Katarzyna Kujawa

Lucyna Ząbkowska

mgr Klaudia Jaśko

Pomoc:

p. Sylwia Sawka

TABLICA OGŁOSZEŃ

Tematyka kwietnia

Zwierzęta w domu i gospodarstwie

W ogródku

Dbamy o przyrodę

Drodzy Rodzice.

Nadszedł kwiecień, który powitał nas feerią barw. Zakwitły kwiaty, krzewy, drzewa. Słońce świeci coraz częściej i ogrzewa nas swoimi promieniami podczas codziennych spacerów.

Wiosna w pełni!!!!

W pierwszym tygodniu kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Bardzo trudno nam zrozumieć co to dokładnie oznacza, ale dowiemy się, że mimo różnic, jakie są między nami musimy się szanować, akceptować i wspierać.

Drugi tydzień kwietnia poświęcimy na poznawaniu zwierząt z wiejskiej zagrody. Dowiemy się również jakie prace ogrodowe wykonuje się wiosną na wsi oraz czy kot i pies to naprawdę najlepsi przyjaciele człowieka.

Druga połowa kwietnia to czas najbardziej intensywnych prac ogrodowych i o nich będziemy rozmawiać w kolejnym tygodniu.

Będziemy również grabić, kopać i siać w naszym przedszkolnym ogródku.

Ostatni tydzień miesiąca poświęcimy bardzo ważnej sprawie, czyli ochronie przyrody. Dowiemy się jak dbać o Ziemię, dowiemy się jak segregować odpady, jak oszczędzać wodę i jak żyć w przyjaźni z naturą.

Oprócz tego każdego dnia będziemy śpiewać, tańczyć, bawić się, spacerować i robić wiele innych ciekawych rzeczy…

Wasze Dzieci