• Uwaga! Idzie nowe! ;)

• 06.11.2023 19:22
      • Kochane Przedszkolaki!
        Drodzy Rodzice!

Zakładka "Kreatywnie Razem! ;)" obchodzi swoje pierwsze urodziny! Powstała w zeszłym roku, by stanowić inspirację do spędzania czasu w sposób nietuzinkowy, a także wartościowy dla rozwoju dzieci. A przede wszystkim narodziła się w myśl "czasu dla relacji", by pomagać Państwu w pogłębianiu emocjonalnej więzi rodziny. Co z kolei ma ogromny wpływ na wzrastanie małego człowieka.

A skoro urodziny, to i niespodzianka! Dlatego spieszymy z nielada informacją! Uwaga, uwaga! Od teraz chcemy, by to miejsce naprawdę łączyło nas RAZEM. Dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia się własnymi pomysłami na kreatywne zabawy z dziećmi!

Może jest piosenka, którą stworzyliście wspólnie? Albo jakaś zgadywanka, która umila Wam wspólne podróże? Chcemy o tym wiedzieć! Dlatego serdecznie zapraszamy do dzielenia się Waszymi rodzinnymi pomysłami! Ślijcie swoje propozycje na adres: ps10chrzanow@gmail.com
        A my z radością udostępnimy Wasze patenty na dobrą zabawę! Zdjęcia mile widziane :)

To, jak? Na kogo możemy liczyć? ;) Do dzieła!