• Baza przedszkola

• Przedszkole Samorządowe Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie mieści się przy ulicy Władysława Sikorskiego nr 6 w budynku dwu pawilonowym połączonym pasażem. Budynek jest dwukondygnacyjny wolno stojący otoczony ogrodem, gdzie wśród zieleni znajduje się plac zabaw wyposażony w nowy sprzęt ogrodowy (zjeżdżalnia, huśtawki itp.)

Na parterze znajduje się szatnia, pomieszczenia magazynowo gospodarcze, pomieszczenia administracyjno-biurowe, gabinety logopedyczne, gabinet pedagogiczno-psychologiczny i łazienka przystosowana dla dzieci niepełnosprawnych oraz dwie sale zabaw i zajęć dla dzieci.

Gabinety logopedyczne oraz gabinet pedagogiczno-psychologiczny przeznaczone są do pracy specjalistów z dziećmi zdrowymi i niepełnosprawnymi oraz  konsultacji z rodzicami dzieci przedszkolnych.

Na piętrze budynku usytuowany jest gabinet rehabilitacji ruchowej, gabinet terapeutyczny, trzy sale zabaw i zajęć dla dzieci oraz zaplecze kuchenne.

Pokój terapeutyczny to miejsce do pracy  specjalistów z dziećmi niepełnosprawnymi i ich rodzicami podczas zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Jest bogato wyposażony w trwałe, barwne, estetyczne specjalistyczne pomoce do pracy rewalidacyjnej, terapeutycznej i logopedycznej.

Sala zabaw ruchowych wyposażona jest w suchy basen, miękkie kształtki rehabilitacyjne, drabinki, drewniany zestaw przyrządów do rehabilitacji ruchowej, aktipiłki, sprzęt do terapii SI.

Sale zabaw i zajęć dla dzieci są duże, słoneczne, kolorowe, funkcjonalnie urządzone, bardzo dobrze wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne i różnorodne kąciki zainteresowań.