• Dzień dziecka

• Już jutro...

Czeka na dzieci moc atrakcji w naszym przedszkolu z okazji Dnia Dziecka.

przypominamy o sportowym ubiorze w kolorach:

Grupa I - pomarańczowy

Grupa II - niebieski

Grupa III - żółty

Grupa IV - zielony

Grupa V - czerwony.

Uwaga!

W razie załamania pogody Dzień dziecka zostanie przeniesiony na piątek tj. 3.06.2022 r.

• Informacja dla rodziców

• W dniach od 16.08.2022 r. do 31.08. 2022 r.  Przedszkole Samorządowe Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie  będzie pełniło dyżur wakacyjny.

Rekrutacja  na dyżur wakacyjny obejmuje wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie od 06.06.2022 r. do 15.06.2022 r. do godz. 14:00, do skrzynki znajdującej się przy wejściu do przedszkola.

• Miesiąc Finałowy X Edycji Programu „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY”

• Drodzy Rodzice,

20 maja 2022 r. kończy się tegoroczna edycja Programu Zbieraj baterie i telefony, w którym uczestniczymy od kilku lat.

Zbiórka baterii i telefonów odbywa się w holu przedszkola do 19 maja 2022 r.

Zbieramy:

a) baterie i akumulatory przenośne:

• baterie jednoogniowe typu AA i AAA,

• baterie i akumulatory, które są przeznaczone do używania w telefonach przenośnych, komputerach przenośnych, elektronarzędziach bezprzewodowych, zabawkach i sprzęcie gospodarstwa domowego,

• baterie i akumulatory, które są przeznaczone do używania w gospodarstwach domowych do zwykłych celów,

• inne baterie i akumulatory, niewymienione wyżej, które mogą być bez trudności przenoszone oraz nie są bateriami samochodowymi i akumulatorami samochodowymi oraz bateriami przemysłowymi i akumulatorami przemysłowymi;

b) telefony komórkowe – telefony działające w oparciu o telefonię komórkową.

Rozmiar zużytych baterii i akumulatorów nie może być większy niż 7 cm.

Dziękujemy :)

• Wycieczka do ZOO

• OGŁOSZENIE

W dniu 19.05.2022 r. (czwartek) dzieci z grup I i II wyjeżdżają na wycieczkę do ZOO w Krakowie.

Dzieci wyjeżdżają po śniadaniu. W ZOO dostaną drugie śniadanie (bułeczki), ciepłą herbatkę, owoc oraz jednodaniowy obiad i wodę mineralną.

Po powrocie, w przedszkolu będą jadły zupę – około godz. 1500

Dzieci z grup I i II proszę przyprowadzić do przedszkola nie później niż o 700.

ŚNIADANIE DLA GRUPY I i II BĘDZIE W TYM DNIU O 715 – PROSZĘ SIĘ NIE SPÓŹNIĆ!!!

Planowany czas wycieczki:

- 740 – wyjazd autokarem do Krakowa gr. I i II

- 900 – 1345– pobyt dzieci w ZOO w Krakowie

- 1400   wyjazd z Krakowa

- 1500   powrót do przedszkola na ciepłą zupkę.

Dzieci mogą zabrać z sobą plecaki ze słodyczami (proszę nie dawać niczego w czekoladzie a ilość zapakować w granicach rozsądku).

Prosimy ubrać dzieci ciepło „ na cebulkę”, oraz wyposażyć w coś przeciwdeszczowego – najlepiej pelerynkę (na wszelki wypadek). Ważne będzie nakrycie głowy i wygodne obuwie.

Dodatkowe szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od wychowawców.

Prosimy o pilne dokonywanie zapisów dzieci i wpłat u wychowawców grup – do dnia 13.05.2022 r.