• Wycieczka

• W dniu 24.06.2022 r. (piątek) wszystkie dzieci pojadą z okazji Zakończenia Roku Szkolnego na wycieczkę całodniową do Zatora - „Park Dinozaurów”

Koszt wycieczki obejmuje następujące atrakcje:

- wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów

- wstęp do Parku Mitologii

- wstęp do Parku Owadów

- seans w kinie 3D i 5D

- dom do góry nogami

- możliwość wielokrotnego skorzystania z wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku

W uzgodnieniu z wychowawcami grup rodzice mogą dać dzieciom drobne pieniądze na pamiątki z Zatora.

W dniu wyjazdu dzieci przychodzą do przedszkola do godziny 730. O tej godzinie będzie śniadanie.

Mogą zabrać plecaki z drobnymi słodyczami
            (proszę nie przesadzić, żeby plecak dziecka nie był za ciężki).

Do placaka każdego dziecka zapakujemy małą wodę mineralną, banana i bułkę.

W czasie wycieczki dzieci dostaną dwa posiłki i napoje.

Wyjeżdżamy po śniadaniu, o godz. 820. Wcześniej autokary zostaną sprawdzone przez policję.

Prosimy ubrać dzieci „na cebulkę”, ubrać cienkie spodnie (najlepiej rybaczki) oraz wyposażyć w pelerynkę przeciwdeszczową (na wszelki wypadek).
            Ważne będzie nakrycie głowy i wygodne obuwie.

Z racji tego, że wszyscy pracownicy wyjeżdżają z dziećmi na wycieczkę, prosimy aby zapewnić w tym dniu opiekę dzieciom, które nie pojadą i nie przyprowadzać ich do przedszkola.

Planowany czas wycieczki:

•  820 – wyjazd autokarem do Zatora
            •  930 -1600  pobyt w  parku Dinozaurów
            • 1700 powrót do przedszkola

W razie potrzeby podajemy telefon kontaktowy:

Telefon służbowy dyrektora: 606628107