• Rybki

Karolina Arkit ☀ Bożena Mól ☀ Milena Ostrowska-Smardz ☀ Pani Marzenka

Drodzy Rodzice!

Gotowi? Wypoczęci? Mimo, iż pogoda nas rozpieszcza
      i pozostaje ciągle wakacyjna, to nadszedł już czas, aby powrócić do przedszkola. Wrzesień to czas nowości i zmian. Pierwszą z nich niech będzie nowa nazwa naszej grupy: Rybki! Wiemy, że czekają przed nami wyzwania. Dla części dzieci z grupy III będzie to czas przygotowania się do szkoły. Mamy wiele planów i nowych projektów do zrealizowania. Zatem do dzieła!

W pierwszym tygodniu września powspominamy wakacje, poznamy nawzajem swoje doświadczenia i przygody. Następnie poznamy naszą salę, przypomnimy sobie „magiczne słowa”, zasady obowiązujące w przedszkolu oraz jakie czynności obowiązują dyżurnych.

W drugim tygodniu będziemy rozmawiać o sobie. Postaramy poznać się bliżej, porozmawiać i określać nasze emocje. Może odnajdziemy jakieś wspólne hobby?

W trzecim tygodniu września przypomnimy sobie jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, poznamy różne znaki drogowe. W tym celu wybierzemy się na pobliskie skrzyżowanie, by kształtować właściwe nawyki w zakresie prawidłowego i bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

W ostatnim tygodniu zaczniemy poszukiwania oznak jesieni. W tym celu wybierzemy się do parku, może nawet do lasu. Postaramy się nazbierać skarbów jesieni do naszego kącika przyrody.

W ciągu całego miesiąca będziemy przebywać na świeżym powietrzu jak najwięcej, nie zabraknie również ciekawych prac plastycznych.

Wasze Dzieci

Plan pracy dydaktyczno-wychowawczej

I tydzień : Moja grupa

II tydzień :  Jacy jesteśmy?

III tydzień : Bezpieczni na drodze

IV tydzień : Czy widać już jesień?

• tel/fax (032) 623-22-88,
        dyrektor: 606 628 107