Gotowi? Konkurs - czas start!

02.10.2023 12:59
      Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Słyszeliście już o organizowanym przez nas konkursie? Nie! To dobrze się składa! Bo dziś pragniemy zachęcić Was do stworzenia własnej... GRY PLANSZOWEJ!

Uwaga! Idzie nowe! ;)

06.11.2023 19:22
      Kochane Przedszkolaki!
      Drodzy Rodzice!

Zakładka "Kreatywnie Razem! ;)" obchodzi swoje pierwsze urodziny! Powstała w zeszłym roku, by stanowić inspirację do spędzania czasu w sposób nietuzinkowy, a także wartościowy dla rozwoju dzieci. A przede wszystkim narodziła się w myśl "czasu dla relacji", by pomagać Państwu w pogłębianiu emocjonalnej więzi rodziny. Co z kolei ma ogromny wpływ na wzrastanie małego człowieka.

A skoro urodziny, to i niespodzianka! Dlatego spieszymy z nielada informacją! Uwaga, uwaga! Od teraz chcemy, by to miejsce naprawdę łączyło nas RAZEM. Dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia się własnymi pomysłami na kreatywne zabawy z dziećmi!

Może jest piosenka, którą stworzyliście wspólnie? Albo jakaś zgadywanka, która umila Wam wspólne podróże? Chcemy o tym wiedzieć! Dlatego serdecznie zapraszamy do dzielenia się Waszymi rodzinnymi pomysłami! Ślijcie swoje propozycje na adres: ps10chrzanow@gmail.com
      A my z radością udostępnimy Wasze patenty na dobrą zabawę! Zdjęcia mile widziane :)

To, jak? Na kogo możemy liczyć? ;) Do dzieła!

Sensoryczne lato! ;)

23.06.2023 12:33
      Kochane Przedszkolaki! Drodzy Rodzice!
      Troszkę nas mniej ostatnimi czasy na stronie internetowej, a to wszystko dlatego, że w przedszkolu czerwiec rządzi się swoimi prawami ;) Wiemy jednak, że korzystacie, ile się da! - z pięknej pogody. Dlatego dziś, przychodzimy z propozycjami atrakcyjnych aktywności sensorycznych, które dotyczą właśnie przebywania na świeżym powietrzu! Wierzymy, że każdy z Was - czy to małych, czy dużych - znajdzie coś dla siebie! ;)

Propozycje rodzinnych aktywności z okazji Dnia Dziecka

29.05.2023 07:58

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na które każde dziecko czeka z zapartym tchem. W przedszkolach, co roku obchody Dnia Dziecka planuje się z dużym wyprzedzeniem. Nie wyklucza to jednak świetnej zabawy w domu! Dlatego chciałabym zachęcić Państwa do zorganizowania z tej okazji czegoś wyjątkowego. Przy odrobinie kreatywności, jesteśmy w stanie sprawić, że ten dzień, spędzony wspólnie, dzieci zapamiętają na długo. Poniżej propozycje, jak w prosty sposób, niewymagający dużo zachodu, można szybko zorganizować udane popołudnie.

Co ważne, powinien to być tzw. „czas dla relacji”. Warto zrezygnować z obecności telefonu komórkowego pod ręką, czy telewizora w tle. Istotne, by był to czas spędzony razem z dzieckiem. Dzięki takim chwilom, pogłębiamy łączącą nas więź emocjonalną. To z kolei, pomaga tworzyć dzieciom dobre wspomnienia i wiąże się z redukcją stresu oraz ogólnego napięcia w ciele. Mam nadzieję, że poniższe propozycje przypadną do gustu wszystkim domownikom!

Lubimy pomagać :)

17.05.2023 21:14
      Nie od dziś wiadomo, że Przedszkolaki to dobre dzieciaki! ;) Mają też serducha gotowe do niesienia pomocy! I to bardzo dobrze się składa! Bo już 19 maja ochodzimy bardzo ważny dzień! Dzień Dobrych Uczynków! :) Dlatego już teraz zachęcamy do pomagania i przedstawiamy zabawę interaktywną "Siła dobrych uczynków"! Zapraszamy! :)