Opowiadanie w oparciu o samodzielnie wykonane papierowe historyjki!

06.02.2023 09:41
      Nauka budowania narracji i opowiadania historyjek nie jest sprawą prostą.  Poniżej propozycja zabawy z dzieckiem w tworzenie opowiadania z  własnoręcznymi ilustracjami. To świetna zabawa rozwijająca myślenie  przyczynowo-skutkowe i identyfikacji relacji czasowych!

Kolorowa chmura - eksperyment dla dzieci

09.01.2023 07:57
      Serdecznie zachęcam rodziców wraz z dziećmi do wykonania eksperymentu stymulującego zmysł wzroku.

Czas dla relacji

02.12.2022 20:41

Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki! 😊

Przed nami grudzień – ostatni miesiąc roku 2022. Z tej okazji pragniemy zaprosić Was do wspólnego, świątecznego odliczania! Przez 24 dni, będziemy publikować na facebooku propozycje aktywności do zrealizowania w domu. Mamy nadzieję, że taka zabawa umili nam wszystkim oczekiwanie na Boże Narodzenie! 🎄

Domowy śnieg

02.12.2022 17:13

Jak wiadomo z zimowymi opadami bywa różnie….Dlatego dla wszystkich spragnionych białego szaleństwa, proponujemy śnieżne masy idealne do lepienia, ugniatania, odciskania wzorów, robienia babek, bałwanków, posypywania nóżek i rączek, aż wreszcie do biegania po nich gołymi stopami.

Zaczynamy przegląd przepisów na sztuczny śnieg.

Czary-mary, hokus-pokus... (;

22.11.2022 17:48
      Pogoda za oknem znacząco wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego dziś spieszymy z propozycją ciekawych aktywności, które wprowadzą w naszą codzienność sporą dawkę magii! Ćwiczenia te rozwijają koncentrację i cierpliwość. To doskonały trening percepcji wzrokowej, spostrzegawczości oraz pamięci.