Zabawy „ratunkowe” (;

15.01.2024 07:39
      Wyobraźmy sobie sytuację: ruszamy w podróż, czekamy w kolejce albo odpoczywamy po obiedzie. A nasza pociecha niecierpliwi się, nie może znaleźć sobie miejsca i szuka pomysłu na nudę. Brzmi znajomo :) ? Dlatego spieszymy z propozycjami prostych zabaw, które zaangażują zarówno małych, jak i dużych ;)

"Lawowa" lampa!

08.01.2024 10:40
      Witajcie w Nowym Roku! :) Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają eksperymenty! Na nas dorosłych, często też robią one spore wrażenie. Mam rację? (; Dlatego dziś spieszę z propozycją wykonania "lava lamp"! Co to takiego? Przekonajcie się sami! ;)

"Wystrzałowe" fajerwerki!

27.12.2023 11:29
      Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester! A wraz z nim zabawa! W ten dzień bawią się zarówno młodzi, jak i Ci nieco starsi ;) Dziś przychodzimy więc z propozycją sylwestrowej pracy plastycznej!

Razem odliczamy do Gwiazdki! 🌟

30.11.2023 23:24

Ho, ho, ho 🎅! Witajcie! Zaczynamy wspólne odliczanie do świąt 🎄! To już trzecia edycja tego wyjątkowego projektu, stworzonego w myśl „czasu dla relacji” 🥰! W tym roku, wychodząc Państwu naprzeciw, już dziś publikujemy całość Kalendarza Adwentowego 😍! Znajdują się w nim 24 propozycje rodzinnych aktywności w zimowym klimacie ❄! Serdecznie zachęcamy do korzystania 😇! Sprawmy, by ten nadchodzący czas był pełen ciepła, bliskości, a także uważności 😌! Zarówno dla naszych dzieci, jak i dla nas samych 🎄. Twórzmy piękne, wyjątkowe, rodzinne wspomnienia ❤️. Życzymy iście magicznych chwil 🌟!

Kreatywnie RAZEM! Przedszkolaki dzielą się swoimi pomysłami ;)

30.11.2023 21:49
      Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do galerii KREATYWNYCH PRZEDSZKOLAKÓW! Gdzie przekonacie się, jakie atrakcyjnie pomysły mają Dzieciaki na spędzenie czasu w swoich domach!